OMNİS™’İN EN SON SÜRÜMÜYLE ÜRETKENLİĞİNİZİ ARTIRIN

Omnis™ 5.1 sürümü hakkındaki bu web seminerinde üretkenliğinizi artırmak için yeni bir parçacık çözücü, yüzeyden hacme ağ oluşturma ve 100’den fazla yeni yetenek keşfedin. 

BU WEBİNARDA ŞUNLARI ÖĞRENECEKSİNİZ:

OMNIS™/Hexpress  , yapılandırılmamış ağ oluşturma araç setini yüzeyden hacme modülüyle genişletir  .
Yüzey-hacim modülü, geometri temiz ve uyumlu olduğunda, geometri ile hizalanmış ve pürüzsüz, kalınlık kontrollü viskoz katmanlarla, yüksek kaliteli yüzey ağları ile 3B ızgaraların oluşturulmasına izin verir.

OMNIS™/AutoGrid  artık turbo makine konfigürasyonunun, eksenel simetrik meridyonel etkilerin (örn. conta sızıntısı, taşma veya boşluklar) çok bloklu yapılandırılmış ağlarını kanallara bağlı şekilde üretebilir  .

OMNIS ™ / Turbo  simülasyon aynı örgü ve sınır şartlarında kurulum ile daha kaba çözüm ağlarında çalışabilir . Bu özellik, simülasyonun doğru kurulumunu hızlı bir şekilde değerlendirmeye ve en iyi ızgara seviyesinde son bir doğru çalışmadan önce sonuçlarını önizlemeye olanak tanır  .

Yüzey-yüzey (S2S) radyasyon modeli  OMNIS ™’e eklenmiştir. Bu sayede yoğunluk temelli ve basınç temelli çözücülerin doğruluk oranları arttırılmıştır.

 Yeni  OMNIS™/Mpacts  çözücü,  konveyör bantlar, hazneler ve karıştırıcılar gibi çeşitli endüstriyel uygulamalar için parçacık çarpışmalarının simülasyonunu sağlar  .
OMNIS™/Mpacts, gelişmiş Ayrık Eleman Yöntemi (DEM) çözücü Mpacts’in gücünü kullanıcı dostu OMNIS™ arabirimiyle ve ön işlemeden ortak/son işlemeye kadar tüm yeteneklerini tek bir iş akışında birleştirir.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required