Misyonumuz

Havacılık, enerji ve ulaşım sektörüne düşük maliyetli, yüksek güçlü ve yüksek verimli çözümler sağlamaktır.

Vizyonumuz

Teknolojiye Önderlik Yapmak

Teknoloji Takibi

Dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeleri, sürekli ve sistematik arge yöntemleriyle izleyerek, dünyadaki havacılık, enerji ve ulaşım sektör gelişmelerinin gerisinde kalmamaktır.

Bilgiye Sürekli Yatırım

Sürekli Yatırım

Sistemlerin ve ekipmanların güç ve verimliliklerini arttırmaya yönelik teknolojik önderliğin yanı sıra, sürekli bu alanda ürün kalite testlerine yönelik yatırımlar yapmaktadır.

KURUCULARIMIZIN MESAJI

Yetkinliklerimizden Bazıları

Pars Makina, havacılık, deniz ve kara ulaşımı ve yenilenebilir enerji problemlerine ait sistem ve ekipmanların güç ve verimliliklerini arttırmaya yönelik Ar-Ge projeleri üzerine yoğunlaşmaktadır. Bu doğrultuda, çevre dostu çözümler elde etmeye yönelik teknik tasarım, analiz ve üretim içeren yenilikçi mühendislik çalışmaları ve yatırımlar yapmaktadır.

Analiz & Simülasyon

Pars Makina hesaplamalı akışkanlar dinamiği ve yüksek devirli sistemlerin aerodinamik hesaplamaları gibi alanlarda analiz ve similasyon çalışmaları yapmaktadır.

Prototip Üretimi

Tasarım, bilgi ve ilgili sektör tecrübesini kullanarak, Pars Makina müşteri istekleri doğrultusunda analiz ve tasarım çalışmalarından sonra prototipleme ve test doğrulama çalışması da yapmaktadır.

Test & Raporlama

Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren test düzenekleri ile, devirli döngüsel sistemler ve yanma odaları gibi birçok projemizin testleri merkezimizde yapılmaktadır.

Marka Tescil Belgelerimiz

Ulusal ve uluslararası geçerliliği olan marka tescil belgelerimiz.

Pars Makina Marka Tescil Belgesi
TurboPARS Marka Tescil Belgesi
Pars Makina Marka Yenileme Belgesi
TurboPARS Marka Yenileme Belgesi