OMNIS™/AUTOGRID

(AUTOGRID5™ DAHİL)

Doğruluğu artırırken zamandan tasarruf sağlayan otomatik yapılandırılmış çözüm ağı üreticisi

Omnis™/AutoGrid, turbomakina ve motor tasarımında bugünün referansıdır ve dakikalar içinde yüksek kaliteli tam otomatik çok bloklu yapılandırılmış çözüm ağı sunar. Omnis/AutoGrid, sihirbaz tabanlı bir iş akışı aracılığıyla yalnızca birkaç basit tıklamayla kullanıcıları çeşitli uygulamalar için geometriden çözüm ağına yönlendirir.

Omnis™/Autogrid, AutoGrid5™’e erişim içermektedir.

Simülasyonun güvenilirliği ve doğruluğu artırıldı

Ampul topolojileri, kısmi hub ve tip boşlukları, fillet’ler ve kütlükler, hücum ve firar kenarları

Omnis/AutoGrid, simülasyon iş akışını kolaylaştırır ve azaltılmış hücre sayısı, kontrollü ilk hücre boyutu ve akış yollarıyla hizalanmış kılavuz çizgileri ile maksimum çözüm ağı kalitesi sağlayarak sonuçların güvenilirliğini garanti eder.

Ampul topolojileri, kısmi hub ve tip boşlukları, fillet’ler, kütlükler, hücum ve firar kenarları, soğutma delikleri ve kanama bağlantı noktalarında kolayca çözüm ağı üretilebilir.

Her uygulama için bir sihirbaz

Uygulamaya özel sihirbazlar, kullanıcılara birkaç dakika içinde yüksek kaliteli ızgaralar oluşturmaları için rehberlik haline gelir ve ürün geliştirme süresinde ve çabalarında büyük bir azalma sağlar.

Uygulamalar santrifüj pompalardan turbofanlara ve türbinlere, her türlü pervaneye, asimetrik uç duvarlara, kasa tedavisine ve daha birçok şeye kadar uzanır.

Tam altıgen blok yapılandırılmış çözüm ağının

sınırlarını zorla

Ampul topolojileri, kısmi hub ve tip boşlukları, fillet’ler ve kütlükler, hücum ve firar kenarları

Omnis/AutoGrid, son teknoloji ürünü yumuşatma algoritmaları aracılığıyla yüksek kaliteli ızgaralar üretir.

ZR efektleri gibi özel tekniklerle Cadence, yapılandırılmış kafeslerin uygulanabilirlik sınırlarını zorlamaktadır.

Kullanıcılar boşluklar, portlu shroud’lar, sızıntı yolları vb. tüm eksenmetrik etkiler için çözüm ağı oluşturabilir .

Otomatik uzak alan örgü üretimi

Rüzgar türbinleri veya gemi pervaneleri gibi büyük makinelerin simülasyonları, bazen yüzlerce metre aşağı ve yukarı kanatlara kadar uzatılmış çok büyük bir alan adı gerektirir.

Omnis/AutoGrid, en iyi ağ kalitesi için ağ ayarlarını seçerek, tam olarak tek bir tıklamayla bir rüzgar türbininin etrafındaki uzak alanı otomatik olarak üretir.

Bıçak ucu yuvarlanırsa, ağ blokları, sarmal uç girdaplarının ve kavitasyonunun doğru simülasyonları için geometrinin güvenilir bir şekilde temsilini garanti etmek için akıllıca yeniden düzenlenir.

Ampul topolojileri, kısmi hub ve tip boşlukları, fillet’ler ve kütlükler, hücum ve firar kenarları

Verimli simülasyon akış şeması sunar

Omnis/AutoGrid bağımsız veya paketlenmiş olarak mevcuttur.

Omnis ortamımızda kullanıcılar kendi akış çözücülerini meshleme teknolojimizle kolayca birleyebilir ve son derece kolaylaştırılmış bir iş akışından yararlanabilirler.

Python eklenti API’si ile iş akışının A’dan Z’ye tam otomasyonu mümkün olur.

Anında doku eşleme ile anlık ağ önizlemesi, ızgara oluşturma işlemine başlamadan önce ağın hızlı bir ön sinsi görünümünü sağlar.

Yapılandırılmış&Yapılandırılmamış çözüm ağları sorunsuz bir şekilde birleştirilmiştir

Omnis’te, her teknolojinin en iyisinden yararlanmak için mesh oluşturma yöntemleri birleştirilebilir ve yüksek doğruluğu hız ile birleştirir

• Yapılandırılmış kafesler için yapılandırılmış otomatik, çok bloklu çözüm ağı üretme aracı Omnis/AutoGrid, dönen ekipmanlar için eşsiz hız ve doğruluk sunar.

• Omnis/Hexpress, en karmaşık geometriler için bile yüksek kaliteli yapılandırılmamış çözüm ağı üretimi sağlar.

Simülasyonun etki alanı başına veya aynı nesnenin farklı yerlerinde farklı yöntemler kullanılabilir ve eşleşmeyen bağlantılar aracılığıyla bağlanabilir

Otomasyon ve paralel paylaşılan bellek ile yüksek hız

Omnis/AutoGrid, CAD içe aktarmadan işlem sonrası işlemeye kadar eksiksiz otomasyon sunar.

Mesh boyutunun yüz milyonlarca hücreye ulaştığı en yüksek doğruluk analizi için Omnis/AutoGrid, çok çekirdekli bilgisayar gücünden yararlanarak paralel olarak çalışır.

Sonuç olarak, 16 çekirdek üzerinde yaklaşık 2 dakikada 100 milyon hücreli bir ağ üretilebilir!

Tüm Yönleri İle Pars Makina

Çevre Dostu

Gerçekleştirdiğimiz projelerde, yenilenebilir enerji kaynaklarını ve özellikle geri dönüştürülebilir materyallerle çalışmaya gayret ediyoruz.

Etik Çalışma

Sürekli geliştirme çabalarımıza motivasyonumuzu ve etik değerlerimizi ekliyor, sayısız simülasyon ve testten gelen geri bildirimleride dikkate alan ve sürekli gelişen bir tasarımla projelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik

Güvenliği her zaman önceliğimizdir. Her türlü saha çalışmasında veya atölyemizde yürüttüğümüz üretim, montaj ve testlerde işçi sağlığını sürekli ön planda tutmaktayız.

Toplumsal Sorumluluk

Yüksek ve yenilikçi teknolojilerin gelişmesiyle, ülkemizin ve tüm dünya varlıklarının sağlıklı gelişimi ile ilgili görevimizi yerine getiriyoruz.

İleri Teknoloji

Uzmanlık alanlarımızdaki son teknolojik gelişmeleri takip eden Ar-Ge ve üretim ekibimizle her zaman dünya standartlarında mühendislik ve üretim hizmetleri vermekteyiz.

Müşteri Odaklılık

Sorumlu ve olumlu düşünen tutumumuzdan kaynaklanan verimli ve güvenilir ürünler sunuyor ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Bizi Yakından Tanıyın

Pars Makina sürdürdüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkan özgün katma değer ve teknolojik ürünlerini dünyada rekabet edebilecek bir seviyeye çıkartan ulusal ve uluslararası patentler ile desteklemektedir. Kabiliyetlerini ortaya koymak, rekabet gücünü arttırmak, yüksek teknoloji içeren yenilikçi ve özgün çözümler üretmek amacıyla, Türkiye’de ve Avrupada ulusal ve uluslararası akademik kurumlar ve konusunda lider büyük şirketler ile yakın işbirliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

YETKİNLİKLERİMİZ
PATENTLERİMİZ
BAŞARI HİKAYELERİMİZ
BELGELERİMİZ

Pars Makina

Ulaştırma, Savunma, Havacılık, Uzay Mühendisliği ve Temiz Enerji alanlarında güvenilir, ekonomik, yüksek güç ve verimliliğe sahip yenilikçi çözümler sunuyoruz