Yenilik Getiren Çözümler

Dünyamız; özellikle son yüzyıldır sanayi ve teknoloji sektörlerinde görülmemiş bir hızda gelişme ve ilerlemelere sahne olmaktadır. Küresel ölçekte yaşanan bu gelişmeler, çevre üzerinde telafisi neredeyse imkansız tahribatlara yol açmakta ve insanlığın geleceğini tehdit eden boyutlara ulaşmaktadır.

Pars Makina olarak felsefemiz, tüm müşterilerimizin en zorlu taleplerini mühendislik bilgi ve becerilerimiz ile yenilenebilir enerji teknolojileri entegre ederek şekillendirmek ve kolayca karşılamaktır. Bunu yaparken de, firmamızın yenilikçilik ve mükemmeliyetçilik kelimelerinin 17 yıldan beri şirketimiz için anahtar niteliği taşıdığını belirtmek isteriz. Kurulduğumuzdan bu yana göstermiş olduğumuz gelişimde, bu ilkelere bağlılığın önemli payı bulunmaktadır.

Tüm faaliyet alanlarımızda yenilenebilir enerjinin, yaşamı ileri taşıma gücünü topluma sunarak; insanımızın sürdürülebilir ve akıllı bir yaşam hayaline hayat vermek için çalışmaya devam ediyoruz. Bizi katma değerli servisler üreten bir global firmaya dönüştürecek önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Dünyanın içinden geçtiği dönüşümün bir sonucu olarak ortaya çıkmaya başlayan inovasyon ekonomisinin bir parçası olmak için çalışıyoruz.

Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda şirketimizi ilk günkü heves ve azimle bir mühendislik ve ArGe şirketine dönüştürüyoruz. Müşterilerimize destek olmak amacıyla ticari yetkinliklerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için altyapımızı genişletiyoruz.

Dünyanın farklı noktalarındaki kıymetli iş ortağımız, değerli paydaşlarımızla birlikte yeni başarı hikayeleri yazacağımıza inancımız tam.

Çünkü Cicero’nun da dediği gibi “bir yerde yaşam varsa orada umut da vardır!” Yaşadığı onca ekonomik, sosyal krize rağmen ayakta duran dünyamız ve bizler, bundan sonrasını da el ele vererek atlatacak, iş birliği ve dayanışma ile üretmeye, büyümeye ve paylaşmaya devam edeceğiz.

Dr. Sinan AKMANDOR & Serap AKMANDOR